חביות מתכת

אחד הנושאים הכי מדוברים בחברה שלנו הוא נושא איכות הסביבה. יחד עם זאת, חומרי הגלם והמוצרים שלנו לא מתוכננים באופן שמוענקת להם תוחלת חיים ארוכה ולכן יש בימנו הרבה יותר פסולת. אך בשל המודעות הגדולה לסביבה שלנו, ניתן לראות שהגישה משתנה במקומות רבים בעולם.

גם בענף התעשייה יש שינוי גדול ומשמעותי בשל הגדלת המודעות על הצורך במחזור ושימוש חוזר במוצרים. בענף התעשייה, החל מתעשיית המזון ועד לתעשייה בתחום הרפואה והקוסמטיקה, עושים שימוש נרחב בחביות ומיכלים לצורך אחסון סחורה ותפוקה ולצורך מעבר ושינוע של הסחורה ממקום למקום. חביות אלה ייוצרו ממתכת או מפלסטיק, כשלרוב יהיה זה מפלסטיק ממוחזר

כיצד ממחזרים חביות?

תהליך המחזור כולל ניקוי יסודי ומקיף של כל פנים החבית וכל החלקים החיצונים, ובמידה ויש פגם או פגע בחבית יהיה ניתן לתקן כל נזק שנגרם לה. במידה ויש קושי בניקוי מקיף ויסודי של החבית, או שמצבה לא מאפשר תכולה, מעבירים אותה ישירות לגריסה ולאחר מכן עושים שימוש חוזר בחומרי הגלם שלה, בתעשיית הפלסטיק או המתכת, בהתאם לחומר שיצרו אותה. בסיום התהליך החביות החדשות והממוחזרות יראו אותו דבר ולא יהיה כל הבדל ניכר לעין ביניהן.

איזה חביות יש?

בגדול מדובר בשני סוגים עיקריים של חביות, מתכת ופלסטיק שגודלן נע בין 50 – 250 ליטרים. החביות מיועדות למגוון של צרכים ולכן הן מגיעות בצורות ובתוספות שונות כמו, חבית פתוחה, או חבית מתכת עם מכסה וחבק שמיועד לתכולה של נוזל מותסס, לכבישה של זיתים, חבית פלסטיק עם מכסה וחבק, מיכלים עם ידיות, עם ברזים ועוד. השימושים שעושים בכל אותן חביות יהיה עבור אחסון של מגוון חומרים רטובים או חומרים יבשים מסוגים שונים ועוד. .

מעוניינים ברכישה של מיכלי פלסטיק? בחברת “אקו וי” תוכלו למצוא אריזות, חביות מתכת ופלסטיק חדשות וממוחזרות, לצורכי אחסון של כל סחורה ומוצר. אתם מוזמנים לפנות אלינו ל- אתר הבית ולהתרשם מהמנעד הרחב שברשותנו.

חביות מתכת נחשבות לאחד מן מוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר בעולם התעשייה, למעשה באמצעות חביות מתכת ניתן לאחסן ואף להעביר סוגים רבים של חומרים שונים לצד חומרים מסוכנים. כאשר אנחנו רוכשים חבית מתכת עלינו לבדוק כי החבית עברה תהליכי בדיקה וניקוי ועומדת בכל תווי התקן הנדרשים.

איך בוחרים חביות מתכת?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת חביות מתכת אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, כיום ניתן לראות עשרות חברות שונות המציעות חברות מתכת באיכויות ובמחירים שונים. ברגע בחירת חביות מתכת עלינו לשים לב למספר פרמטרים:

  • היתרים – בדקו האם החברה איתה אתם עובדים מחזיקה בכל ההיתרים הנדרשים והרישיונות לעסוק בתחום המחזור והחביות, כמו כן עברו הסמכות לתקנים הנדרשים.
  • חוג לקוחות עשיר – בדקו אם החברה מחזיקה בחוג לקוחות עשיר, חוג הלקוחות של החברה יעיד לא מעט על איכות וטיב השירות שלה.
  • ניסיון ומוניטין – אחד הדברים החשובים ביותר הוא ניסיון ומוניטין החברה, בדקו כי החברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום המחזור וחביות מתכת וכן יש באפשרותה לתת עבורכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

האם חשוב שהחביות יעמדו בתו תקן?

אין זה משנה אם אנחנו מדברים על אחסון חביות מתכת, חביות פלסטיק או חביות ברזל עלינו לבדוק כי החבית עומדת בתו התקן הישראלי (2302) אשר מסדיר בצורה מדויקת את דרך טיפול, האריזה, רמת האטימות והחוזק לצד עמידות אל מול חומרים כימיים של חביות שונות.

למה מומלץ לבחור בחביות המתכת של אקו וי?

אקו וי כבר שנים נחשבת לבחירה הטבעית של עשרות לקוחות מתחומים שונים – תחום הכימיקלים, שמנים, טיפול בפסולת והטמנה וכן רשויות ממשלתיות. החברה הפכה לביטוי שגור בתחום פתרונות מחזור וביססה את מעמדה כאחת מן החברות המובילות ביותר בישראל בתחום. החברה הוקמה בשנת 2013 במטרה לתת מענה תחת קורת גג אחת בתחום מחזור וחידוש אריזות רב פעמיות. הידע המקצועי לצד היחס האנושי והאהבה הגדולה לסביבה הופכים אותנו פעם אחר פעם לבחירה הנכונה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום – אקו וי.

צור קשר

דילוג לתוכן