חביות מתכת

אחד הנושאים הכי מדוברים בחברה שלנו הוא נושא איכות הסביבה. יחד עם זאת, חומרי הגלם והמוצרים שלנו לא מתוכננים באופן שמוענקת להם תוחלת חיים ארוכה ולכן יש בימנו הרבה יותר פסולת. אך בשל המודעות הגדולה לסביבה שלנו, ניתן לראות שהגישה משתנה במקומות רבים בעולם.

גם בענף התעשייה יש שינוי גדול ומשמעותי בשל הגדלת המודעות על הצורך במחזור ושימוש חוזר במוצרים. בענף התעשייה, החל מתעשיית המזון ועד לתעשייה בתחום הרפואה והקוסמטיקה, עושים שימוש נרחב בחביות ומיכלים לצורך אחסון סחורה ותפוקה ולצורך מעבר ושינוע של הסחורה ממקום למקום. חביות אלה ייוצרו ממתכת או מפלסטיק, כשלרוב יהיה זה מפלסטיק ממוחזר

כיצד ממחזרים חביות

תהליך המחזור כולל ניקוי יסודי ומקיף של כל פנים החבית וכל החלקים החיצונים, ובמידה ויש פגם או פגע בחבית יהיה ניתן לתקן כל נזק שנגרם לה. במידה ויש קושי בניקוי מקיף ויסודי של החבית, או שמצבה לא מאפשר תכולה, מעבירים אותה ישירות לגריסה ולאחר מכן עושים שימוש חוזר בחומרי הגלם שלה, בתעשיית הפלסטיק או המתכת, בהתאם לחומר שיצרו אותה. בסיום התהליך החביות החדשות והממוחזרות יראו אותו דבר ולא יהיה כל הבדל ניכר לעין ביניהן.

איזה חביות יש?

בגדול מדובר בשני סוגים עיקריים של חביות, מתכת ופלסטיק שגודלן נע בין 50 – 250 ליטרים. החביות מיועדות למגוון של צרכים ולכן הן מגיעות בצורות ובתוספות שונות כמו, חבית פתוחה, או חבית מתכת עם מכסה וחבק שמיועד לתכולה של נוזל מותסס, לכבישה של זיתים, חבית פלסטיק עם מכסה וחבק, מיכלים עם ידיות, עם ברזים ועוד. השימושים שעושים בכל אותן חביות יהיה עבור אחסון של מגוון חומרים רטובים או חומרים יבשים מסוגים שונים ועוד. .

מעוניינים ברכישה של מיכלי פלסטיק? בחברת “אקו וי” תוכלו למצוא אריזות, חביות מתכת ופלסטיק חדשות וממוחזרות, לצורכי אחסון של כל סחורה ומוצר. אתם מוזמנים לפנות אלינו ל- אתר הבית ולהתרשם מהמנעד הרחב שברשותנו.

צור קשר

דילוג לתוכן