מיכלי פלסטיק למים

מחדשים מיכלי פלסטיק ושומרים על הסביבה

מיכלים שעשויים מפלסטיק וקיימים בגדלים שונים נמצאים בשימוש נרחב בעולם התעשייה ואפשר לראות אותם בהרבה מאד מפעלים או מתקנים. לפלסטיק יש תכונות ומאפיינים שהופכים אותו למתאים מאד למגוון רחב של משימות בתנאים מגוונים או עבור אחסון של חומרים שונים ולכן ברוב המקרים הוא חומר הגלם שיקבל עדיפות בהתלבטות בין מיכלים פלסטיק לבין מיכלים שעשויים מחומר גלם אחר. יתרון נוסף לטובתם של המיכלים מפלסטיק הוא המחיר הנמוך (יחסית) שלהם ומכאן קל יותר להבין את הפופולריות הרבה שלהם. נשאלת השאלה – איך בוחרים את המיכלים שהכי יתאימו לכל משימה ומשימה ומה קורה לאחר שמיכל שעשוי מפלסטיק מסיים את תפקידו.

בחירת מיכלי פלסטיק לשימוש תעשייתי

על מנת להשכיל ולבחור מיכלי פלסטיק שיהיו הכי מתאימים לכל ייעוד, שימוש או משימה – חשוב לשים לב לתכונות שלהם ולוודא שהם יכולים להיות בשימוש. הסוגים השונים של המיכלים נבדלים זה מזה בנפח האחסון, באופן ההברגה או הסגירה של המכסה, בעובי של הפלסטיק ואפילו בצורה של המיכל. מי שמתעסק על בסיס קבוע ושגרתי באחסון של חומרים שונים בתוך מכילי פלסטיק יצטרך לשים לב גם לצורה של המיכלים על מנת לנצל בצורה הטובה ביותר את חלל האחסון שעומד לרשותו במפעל או במחסן. ישנם תקנים שונים שקשורים, למשל, לאחסון נכון במיכלי פלסטיק של חומרים כימיים מסוגים שונים ולכן מתן תשומת הלב חשוב ומהותי. מיכלי מים לפלסטיק, לדוגמא, יכולים להחזיק מעמד ולהיות בשימוש במשך הרבה מאד זמן כאשר עושים בהם שימוש טוב ונכון.

מחזור או חידוש של מיכלי הפלסטיק

בסיום השימוש במיכלים צריך מנהל המפעל או המתקן לקבל את ההחלטה אודות גורלם של המיכלים הריקים. מכיוון שפלסטיק הוא חומר שלא ניתן למחזר אותו והוא עלול להסב נזק סביבתי חמור – כדאי מאד לשקול מכירה של המיכלים לצורך חידוש שלהם, כלומר ניקוי יסודי שלאחריו הם יכולים שוב להיכנס לשימוש אפילו בייעוד אחר. כך כל הצדדים יכולים לצאת מרוצים, שכן המחירים של מיכלים מחודשים יהיה משמעותית נמוך יותר מהמחיר של אלה החדשים אך אפשר יהיה לעשות בהם שימוש זהה לשימוש במיכלים חדשים לגמרי.

אנחנו בחברת אקו וי מציעים שלל שירותים שקשורים בחידוש של מיכלים לשימוש תעשייתי ומסחרי ומכירה של מיכלים מחודשים (משומשים). אצלנו תוכלו להתרשם ממיכלים מסוגים, גדלים ונפחים שונים ולבחור את המיכל שהכי מתאים לצרכים שלכם. אנו מחזיקים בתווי התקן הנדרשים ותוכלו בכל עת לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע למיכלים מסוגים שונים. ליצירת קשר חייגו לטלפון מספר – 08-8683938 או לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות המיכלים והשירותים שאנו מציעים ללקוחותינו.

צור קשר

דילוג לתוכן