פתרונות מיחזור

פתרונות מיחזור

מחזור היא אחת הפעולות בעזרתן ניתן לשמור על כדור הארץ, לצמצם את החתימה הזיהומית שמותיר האדם ולשקם במעט את הנזק שאנו גורמים לטבע. בחברת “eco-v” אנו מספקים מגוון של פתרונות מחזור איכותיים בדגש על התעשייה ועושים זאת תוך מתן חשיבות גדולה לאיכות הסביבה אך גם על מתן פתרונות יעילים ומקצועיים. מהו בדיוק תהליך המחזור, מהם השירותים והמוצרים שאנו מספקים ומדוע כדאי לכם לבחור בנו? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.

עתיד הכדור

בשנים האחרונות נושא ההתחממות הגלובלית עלה לכותרות בכל העולם, ניתן להבחין בשינויי אקלים עולמיים הבאים לידי ביטוי במזג אוויר קיצוני של חום, קור, משקעי גשמים ועוד. לכן נושא המחזור וצמצום החתימה הזיהומית שמותירה האנושות צריך להיות בראש סדר העדיפויות של החברה המערבית המודרנית אשר אחראית לחלק ניכר מאותו זיהום. אנו בחברת “אקו-וי” שמנו לנו כמטרה לתת מענה מלא בתחום המחזור וחידוש האריזות הרב פעמיות בתעשייה ולעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

מיחזור פסולת תעשייתית – תהליך העבודה

במרוצת השנים הבנו כי על מנת לבצע עבודה יעילה ומיטבית עלינו לבנות תהליך עבודה אשר יבטיח תוצאות איכותיות באופן עקבי ורציף. ראשית התהליך באיסוף המכלים השונים ממפעליכם, אנו נגיע ונאסוף את המכלים בעזרת הציוד המתאים ואנשי צוות מיומנים. לאחר מכן, נבצע שטיפה יסודית של המיכל על מנת לוודא כי לא נותרו שאריות של חומרים שאינם רצויים. השלב הבא יהיה לבצע חידוש של המיכל – צביעה מחודשת, החלפת חלקים שונים כמו ברזים ומסגרות ועוד. לבסוף נשיב אליכם את המיכל או האריזה כאשר היא מוכנה ומזומנה לשימוש.

שירות המעטפת שלנו

אחת הסיבות המרכזיות בגינן כדאי לכם לשכור את שירותינו היא שירות המעטפת המקיף והייחודי אותו הקמנו. כחלק משירותינו אנו מציעים:

  • שטיפה וחידוש של מכלים, חביות ואריזות – במפעלינו או ישירות במפעל שלכם
  • מכירת אריזות מחודשות – גם בהינתן ובמפעל שלכם יש צורך ב: אריזות, מכלים וחביות נוספות תוכלו למצוא מגוון מוצרים מחודשים במלאי שלנו.
  • מכירת אריזות חדשות – ייבוא ושיווק של מכלים, אריזות וחביות חדשות לגמרי לצורך שימוש בטוח וארוך טווח.

אופי השירות המנצח

אנו גאים להיות אחת מהחברות המובילות בתחום המחזור התעשייתי בישראל ומתגאים במספר פרמטרים המסייעים לנו להמשיך ולהוביל:

  • צוות מיומן – הבסיס לכל חברה מצליחה הוא ההון האנושי שלה. בחברה שלנו מועסקים אנשי צוות מיומנים ומנוסים אשר רותמים את כל הידע שצברו במרוצם השנים על מנת לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר.
  • שימוש בטכנולוגיה מתקדמת – בנוסף לאנשי צוות מיומנים, אנו מאמינים בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת אשר תבטיח תוצאות מיטביות. ברשותנו מכונת שטיפה אוטומטית, יחידה מסוגה בארץ ובעזרתה אנו יכולים להגיע לתוצאות שטיפה יוצאות מן הכלל.
  • ליווי, ייעוץ ותמיכה – לבסוף חשוב לנו להדגיש כי השירות שאנו מספקים הינו שירות מעטפת גם מבחינת היחס שלנו ללקוח ואופי העבודה המשותפת. לרשותכם מוקד טלפוני זמין ואנשי צוות המסוגלים לתת מענה מקצועי הכולל ייעוץ וליווי תהליכים.

Eco-v – פתרונות מחזור

החברה שלנו קמה מתוך דאגה ואהבה לכדור הארץ, אנו מספקים פתרונות מחזור חדשניים ומקפים ונותנים מענה איכותי ויחידי מסוגו בארץ. אנו מזמינים אתם ליצור קשר בעזרת מספר הטלפון: 08-8683938 וביחד נשמור על איכות הסביבה של כולנו.

צור קשר

דילוג לתוכן