חביות פתוחות וסגורות

לחברות רבות בענף התעשייה יהיה נחוץ מאגרי אחסון עבור חומרי גלם, מוצרים וכל סוג של סחורה. מאגרי אחסון אלה יהיו מיועדים לתקופות זמן שונות, כשניתן יהיה גם להעביר אותם באוויר, בים וביבשה. לצורך זה יסתייעו חברות רבות בתעשייה במכלים גדולים כגון: חבית פלסטיק או חבית מתכת/ ברזל, שעומדות בכל התקנים החשובים. חביות אלו יבטיחו למוצרים את האטימות המקסימלית, תנאי שמירה מיטביים על איכות הסחורה וחומרי הגלם והגנה מכל נזקי שינוע.

יש היום מספר סוגי חביות מתכת למכירה שההבדל ביניהן יהיה באופן הסגירה והפתיחה שלהן, החוזק והעמידות של כל אחת. כל חבית תהיה מיועדת למנעד שלם של חומרים והגודל שלהן יהיה בטווח של 20 -250 ליטרים. את כל סוגי החביות יהיה ניתן למיין על פי אופן הסגירה- חבית עם סגירה פתוחה או חבית שהיא סגורה.

חביות פתוחות

חבית מתכת פתוחה, היא חבית חזקה ועמידה מאוד. על החבית הפתוחה יהיה מורכב מכסה עם פתח גדול שאותו ניתן גם להסיר במידת הצורך וכך ניתן למלא או לרוקן את החבית מהתכולה שלה ביתר קלות ובפשטות. את החבית הפתוחה אפשר לקנות עם או בלי פקק והן יתאימו מאוד לכל הובלה של פסולת שהיא רעילה, לנוזלים שונים, משחות, לאבקות, מוצרי מזון וכימיקלים.

חביות סגורות

חביות מתכת שהן סגורות יגיעו במנעד של גוונים. גם כאן מדובר בחביות עמידות ויציבות מאוד שמכילות בתוכן חומרים כימיים חזקים במיוחד ולכן הן אטומות וחסינות במיוחד. הן מורכבות לרוב משני פתחים, כל אחד בקוטר אחר, אלו חביות שלרוב יכילו נוזלים שונים , שמנים, חומצות, תרופות ועוד סוגי חומרים מסוכנים.

זקוקים גם לחביות פתוחות או אולי סגורות לשמירה הרמטית על הסחורה שלכם? אצלנו בחברת  – אקו וי תוכלו למצוא מגוון של מכלים, חביות ואריזות שישמרו על כל מוצר או חומר גלם מכל סוג. צרו קשר בטלפון – 088683938 ונשמח לסייע.

צור קשר

דילוג לתוכן