חביות פלסטיק למגוון מטרות

 

חביות פלסטיק מאחסנות כיום קשת רחבה של מוצרים שהם במצב צבירה נוזל, מוצק.

 כיום, לרבות בענף התעשייה, חביות פלסטיק מחודשות או משומשות או חבית מתכת משומשת או מחודשת, תהיינה שיטה נפוצה ביותר לאחסון ושינוע תכולה ברחבי העולם. חביות אלו מגיעות בכמה גדלים בטווח של 50 עד 220 ליטרים, לחביות אלה ניתן להוסיף מכסה, פקק וברזים במידת הצורך. ניתן לרכוש היום חבית פלסטיק מחודשת וגם חבית פלסטיק משומשת שעברה ניקוי מקיף.

החביות משמשות למגוון רחב של מטרות, בתעשיית המזון, הקוסמטיקה, הטיפוח ובתעשיית הכימיקלים. גם במגזר הפרטי ניתן לראות שיש עניין רב בחביות פלסטיק לצורך כבישת זיתים,  אחסון מוצרי מזון יבשים או רטובים, אגירת מים אפורים, מי גשם ועוד.

סוגי חביות מפלסטיק

חביות פלסטיק מסווגות לפי אטימה סגורה או פתוחה, לפי חומרי הגלם שמרכיבים אותן ולפי גודל. אך הסיווג העיקרי של חביות הפלסטיק יהיה בין חביות סגורות לפתוחות כשלכל אחת מהן יש יתרונות משלה:

חביות פלסטיק סגורות – חביות אלה אטומות הרמטית, בעלות שני פתחים שמיועדים למילוי ולריקון של נוזל התכולה. החביות יתנו מענה ל-  מזונות, מוצרי קוסמטיקה, לשמנים, כימיקלים, לחומצה, אבקות, תרופות וחומרים כימיים. מדובר בחביות שמשקלן קל, אך מסוגלות להכיל משקל כבד, הן עמידות מול תנאי הסביבה והאקלים ולכן ניתן לשנע אותן ממקום למקום.

חביות פלסטיק פתוחות – אלו הן חביות שיש להן חישוק ומכסה יחסית רחב שאפשר להסיר וכך נוח יהיה לרוקן או להכילן. החביות אטומות הרמטית לכל נוזל ומשמשות כמענה אידיאלי לאחסון של – נוזלים, משחות, פסולת רעילה, למוצרי מזון ועוד. מדובר בחביות שמשקלן קל, הן עמידות בכל תנאי מזג אוויר, אלסטיות ונוחות לשינוע.

זקוקים גם לחבית פלסטיק או לחבית מתכת מחודשת? אנו בחברת אקו וי נשמח להציע לכם ממגוון המיכלים והאריזות שלנו שנותנים מענה ופתרון במגזר העסקי והן במגזר הפרטי. צרו קשר עוד היום בטלפון – 088683938 ונשמח לסייע.

איך בוחרים חביות פלסטיק?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת חביות פלסטיק אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להתבצע יחד עם חברה המתמחה בתחום. ישנם לא מעט דברים אליהם אנו נצטרך לשים לב עת הבחירה. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור חברה המתמחה בעולם חביות פלסטיק:

  • ניסיון ומוניטין – אחד הדברים החשובים ביותר אליהם אנו נרצה לשים לב הם הניסיון והמוניטין של החברה איתה אנו בוחרים לעבוד ולרכוש חביות פלסטיק. חברה בעלת ניסיון תוכל לתת לנו מעטפת מלאה לכל הנדרש ולטפל בנו בצורה יצירתית תוך כדי תנועה. כמו כן, המוניטין של החברה מעיד לא מעט על איכות וטיב השירות.
  • עמידה בכל תווי התקן הנדרשים – כאשר אנחנו מדברים על עולם החביות לצד עולמות המחזור אנו מגלים כי ישנם לא מעט היתרים ורישיונות הנדרשים לשם ביצוע המלאכה. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מחזיקים בכל ההיתרים, ההסמכות והרישיונות הרלוונטיים.
  • חוג לקוחות – אנו מאמינים כי חוג הלקוחות של החברה יכול להעיד בצורה הטובה ביותר על איכות החברה, חברה אשר עובדת אל מול גופים ממשלתיים, ארגוניים ומוסדיים רבים תהיה לרוב חברה מסודרת בעלת ניסיון, ידע והבנה נרחבת של התחום.
  • היצע מגוון – כאשר אנחנו מדברים על חביות פלסטיק אנו מדברים על מגוון רחב של סוגים בגדלים ותצורות שונים. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מציעים עבורכם פתרון משלים עבור כל אלו.

חברת אקו-וי בעלת ניסיון ומוניטין בתחום, עומדת בכל תווי התקן הנדרשים מחזיקה בחוג לקוחות מן המובילים בתחומם בישראל ומציעה היצע מגוון של חביות פלסטיק.

למה מומלץ לבחור בחביות פלסטיק של אקו וי?

בחירת חביות פלסטיק יכולה להיות לפעמים מלאכה מעט קשה ומסובכת, הרשו לנו להרגיע אתכם מאחר והגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. חברת אקו וי נחשבת לבחירתם הטבעית של עשרות לקוחות מתחומים שונים – כימיקלים, חומרים מסוכנים, שמנים, פסולת, רשויות ממשלתיות ועוד. החברה הוקמה בשנת 2013 ומאז מיקמה את עצמה כאחת מן החברות המובילות ביותר במשק הישראלי בתחום המחזור וחידוש אריזות רב פעמיות. האהבה שלנו לסביבה לצד הרצון להנגיש שירות מקצועי, איכותי ועם יחס אישי הם אלו שגורמים ללקוחות שלנו כל פעם לחזור מחדש.

זה הזמן שלכם לבחור נכון, זה הזמן שלכם לבחור אקו וי!

צור קשר

דילוג לתוכן