מיכל קובייה

במידה והיה לכם מיכל בצורה של קוביית ענק עם קיבולת של 1000 ליטר- כיצד לדעתכם הייתם עושים בו שימוש? מסתבר אם כן שיש מגוון רחב של שימושים שניתן לעשות במיכל קוביה 1000 ליטר מחודש  החל מתסיסה של יין, דרך לשינוע של מוצרים שונים ועד להפיכתו למאגר גידול דגים וכאדנית לגידול ירקות (הידרופוניקה )

יחד עם זאת, השימוש במיכלי קוביה 1000 ליטר משומשת, יהיה לצורך אגירת חומרים מתעשיות שונות ושינוע שלהם בבטיחות ויעילות. מיכל קובייה יכול לסייע באגירה של מי גשם בבית פרטי, ככלי קיבול גדול לכימיקלים, ותרופות לחברות ענק ועוד.

יתרונותיו של מיכל קובייה

מיכל קובייה בדרך כלל יהיה עשוי מפלסטיק מה שהופך אותו למאוד קשיח, אלסטי והרמטי – תכונה שהיא משמעותית בזמן שינוע של חומר מסוכן. מיכלי קובייה מיוצרים באופן שיהיו עמידים בכל התנאים של הסביבה והאקלים בהם ימצאו. חומר הפלסטיק יבטיח להם עמידות לשנים ארוכות ולשימוש חוזר לאחר ניקוי וטיהור הולם של המיכל.

ניתן להשיג היום מיכל קובייה בגודל הנע בין 800 ליטר ל- מיכל 1200 ליטר משומש לכל שימוש תעשייתי. יש אפשרות לבחור בדגמים ובצבעים שונים על מנת ליצור הבדלה בין החביות, ניתן להדביק עליהן לוגו של החברה או פירוט של התכולה. מיכל קובייה וגם ברז שיסייע במילוי החבית או בריקונה. כמו כן, מיכלים אלה יכילו תמיד מסגרת רשת מתכת שתעניק למיכל יציבות והגנה. מיכל קוביה ריק בנפח 1000 ליטר שוקל בין 50-65 ק”ג תלוי בסוג המשטח. משקלו הסופי(כאשר הוא מלא) יכול להיות קרוב ל -2 טון , תלוי במשקל הסגולי של החומר אשר מאוחסן במיכל

מחפשים גם פתרונות אחסון יעילים ועמידים לאורך זמן? אצלו בחברת אקו וי תוכלו למצוא את פתרונות האחסון האידיאליים ולהתרשם ממבחר שלם של חביות ומיכלי קוביה. צרו קשר בטל- 08-8683938 ואנו נשמח לסייע לכם בכל מענה בתחום.

צור קשר

דילוג לתוכן